KEF LS50 Wireless
 


Na 55-lecie powstania firmy, KEF wprowadza na rynek bezprzewodową wersję kolumn LS50. Co ciekawe, pierwowzór został oddany do sprzedaży pięć lat wcześniej, świętując okrągłą, pięćdziesiątą rocznicę.

KEF LS50 Wireless
Aktywna i bezprzewodowa wersja monitorów LS50 zachowała to samo wzornictwo i rozwiązania akustyczne, jakie oferuje model pasywny. Zachwyca za to duża ilość złącz: optyczne, USB A, asynchroniczne USB B, RJ-45, liniowe 2xRCA i subwooferowe. Dzięki temu kolumny mogą służyć za nagłośnienie do komputera, telewizora, odtwarzaczy CD i konsol. Dodatkowo dzięki łączności Bluetooth z aptX i Wi-Fi można sparować je z urządzeniami przenośnymi jak smartfony, tablety czy ultrabooki.

KEF LS50 Wireless
Bezprzewodowe LS50 posiadają głośniki Uni-Q: wysokotonowy o przekątnej 2.5cm oraz średnioniskotonowy 13cm. W kolumnach użyty został przetwornik C/A 24-bit/192kHz.  Standardowe pasmo przenoszenia oscyluje w granicach 50 – 28.000Hz, z możliwością poszerzenia zakresu niskiego do 45Hz. KEF LS50 Wireless
Producent wprowadził możliwość dostosowania brzmienia kolumn, zamieszczając na tylnej części obudowy przyciski wyboru odpowiedniego equalizera. Opcje dostosowane są do miejsca, w jakim umieszczone są monitory: do wyboru mamy bowiem opcję ustawienia na regale lub podstawce, a także przy ścianie lub na wolnej przestrzeni. KEF LS50 Wireless
KEF zadbał o wygodę użytkowania kolumn, udostępniając użytkownikom aplikację sterującą dostępną na platformach Android i iOS. Pozwala ona na kontrolę funkcji sieciowych i odtwarzania. Posiada też panel ustawień equalizera, który pozwala odpowiednio dostosować dźwięk w zależności od ustawienia źródła.
Cena i specyfikacja KEF LS50 Wireless w sklep.RMS.pl
KEF LS50 WirelessDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony