FiiO X1 II
 

Marka FiiO wykonuje kolejny krok na rynku przenośnych odtwarzaczy muzycznych, kusząc bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Producent nie poprzestaje na laurach, dlatego przedstawia klientom nową, odświeżoną wersję X1 – X1 II.

FiiO X1 II

Standardowo w swoich odtwarzaczach FiiO stosuje aluminiowe obudowy. Stanowią nie tylko dobrą ochronę, ale też znacznie wpływają na pozytywny odbiór wizualny urządzeń. Metamorfozę względem poprzedniego modelu przeszedł sposób sterowania. Odbywa się ono za pomocą dotykowego pokrętła, pięciu guzików oraz umieszczonych z boku przycisków zmiany głośności i blokady.
FiiO X1 II

FiiO bezsprzecznie śledzi nowe trendy, co potwierdza zastosowaniem modułu Bluetooth 4.0 w nowym X1 II. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w system umożliwiający szybką łączność z systemem audio samochodu. Dzięki temu zwalnia użytkownika z konieczności samodzielnego ustawiania i dostosowywania parametrów połączenia.
FiiO X1 II

XI II odtworzy najpopularniejsze formaty muzyczne APE/FLAC/WAV/WMA/ALAC  do 32-bit/192kHz. Dzięki obecności slotu na kartę micro-SD można uzyskać 256GB pamięci. FiiO X1 II

Przenośny odtwarzacz FiiO można bez problemu przetransformować w domowy mini system audio. Wystarczy zaopatrzyć się w stację dokującą i głośniki aktywne, a także pilot zdalnego sterowania.
FiiO X1 IIDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony