Sennheiser GSP 350
 


Dwa miesiące po premierze GSP 300 Sennheiser wprowadza do sprzedaży nowy model słuchawek gamingowych: GSP 350. Różnice nie kończą się na zmianach w kolorystyce. Producent rozpieszcza graczy stosując tryb Dolby Surround 7.1, dzięki czemu gra w wirtualnej rzeczywistości może przenieść się na jeszcze wyższy poziom.

Sennheiser GSP 350
Wielokanałowy tryb Dolby Surround dostarczany jest za  pośrednictwem klucza sprzętowego (dongle) Surround USB, umieszczonego na kablu długości 1.7m. Warto też wspomnieć, że efekt ten można uzyskać jedynie przy podłączeniu do komputera PC. Sennheiser zadbał również o możliwość dostosowania dźwięku do różnych zastosowań słuchawek. Pozwala na to equalizer fabrycznie wyposażony w cztery tryby: gamingowy, e-sportowy, neutralny i muzyczny. Sennheiser GSP 350
Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny słuchawek niewiele zmieniło się w porównaniu z poprzednim modelem. Od razu zauważyć można zmiany w kolorystyce: w GSP 350 niebieskie elementy zastąpiono odpowiednikami w kolorze czerwonym. Producent pozostał za to przy podzielonym, regulowanym pałąku nagłownym i wygodnych poduszkach z gąbki z pamięcią materiału. Zapewniają one dobrą izolację akustyczną z pasywną redukcją szumów. W prawym nauszniku umieszczono intuicyjne pokrętło regulujące poziom głośności.

Sennheiser GSP 350

Mikrofon – tak jak w poprzedniej wersji – świetnie redukuje szumy i posiada krótki wysięgnik skutecznie odcinający dźwięki oddechu. Sennheiser ponownie zastosował też funkcję automatycznego wyciszania mikrofonu po uniesieniu jego ramienia do góry. Sennheiser GSP 350
Jeśli chodzi o parametry techniczne, czułość nowych słuchawek Sennheiser wynosi 113dB, natomiast pasmo przenoszenia plasuje się w granicach 15 – 26.000Hz. Parametry te nie zmieniły się w porównaniu do modelu z numerem 300. Rozmiar dynamicznych przetworników zastosowanych w GSP 350 czy poziom zniekształceń harmonicznych na razie zostają tajemnicą producenta. Być może to one ostatecznie odróżnią od siebie dwa omawiane produkty?


Cena i specyfikacja Sennheiser GSP 350 w sklep.RMS.pl Sennheiser GSP 350
 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony