AKG N40
 


Chociaż od pewnego czasu dostępne są na rynku zagranicznym – w Polsce dopiero czekają na swoją premierę. Słuchawki dokanałowe AKG N40 mają dostarczyć użytkownikom najwyższej jakości dźwięk, który można dostosować własnych preferencji. Producent zadbał również o wyposażenie zestawu w funkcjonalne akcesoria.

AKG N40
Świetny dźwięk wydobywający się z N40 zapewniają armaturowe przetworniki. Możliwość dostosowania go do własnych upodobań to efekt zastosowania opatentowanej przez AKG technologii filtrów cyfrowych. Dzięki trzem filtrom obecnym w zestawie można odpowiednio wyregulować wzmocnienie basu, tonów średnich oraz wysokich.
AKG N40
AKG N40 przenoszą dźwięk w zakresie 10 – 40.000Hz. Maksymalna moc wejściowa wynosi 10mW, natomiast skuteczność równa jest 115dB. Impedancja słuchawek podawana przez producenta to 20 Ohm.
AKG N40
W pudełku obok słuchawek znajdziemy również wiele praktycznych akcesoriów. Producent oferuje dwa wymienne przewody: jeden prosty, drugi zaś z mikrofonem i pilotem, za pomocą którego sterować można urządzeniami z systemem Android lub iOS oraz narzędzia do czyszczenia. Dołączone są również 4 pary gumek dousznych w całej gamie rozmiarów od XS do L, dzięki czemu każdy może odpowiednio dostosować je do anatomii uszu. Udogodnieniem dla podróżujących jest ochronne etui oraz specjalny adapter samolotowy.

AKG N40Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony