Onkyo CS-N 1075
 


Onkyo stale poszerza swoją ofertę o kolejne świetne produkty. Tym razem prezentujemy nowy sieciowy minisystem hi-fi, który mimo kompaktowych wymiarów spełnia najwyższe standardy producenta: dobrego dźwięku i szerokiej funkcjonalności.

CS-N 1075

W skład systemu wchodzą: amplituner sieciowy R-N755, odtwarzacz CD C-755 oraz dwudrożne kolumny D-175. Precyzyjne monitory z aramidową membraną niskotonową oraz 3cm kopułką wysokotonową odtwarzają czysty, precyzyjny dźwięk o częstotliwościach od 65 do aż 100.000Hz. Częstotliwość podziału zwrotnicy równa się 1700Hz, co sprawia, że – jak twierdzi producent - kolumny charakteryzują się niskim poziomem zniekształceń fazowych.

CS-N 1075

Amplituner sieciowy to serce prezentowanego systemu. Dzięki niemu system może łączyć się z innymi urządzeniami bezprzewodowo, za pośrednictwem Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay czy Google Cast. Daje również dostęp do usług aplikacji strumieniujących, w tym Spotify, Deezer czy Tidal.
CS-N 1075

Odtwarzacz CD wchodzący w skład systemu CS-N 1075 posiada mechanizm ładowania i odczytu płyty, który pracuje niezwykle cicho i płynnie. Obecność filtrów VLSC pozwala na minimalizację szumów cyfrowych.
Onkyo jak zwykle w swoim systemie stereo oferuje użytkownikom mnogość złącz, w tym USB, optyczne, koaksjalne, 2x RCA, Ethernet, USB czy przedwzmacniacz gramofonowy. Dodatkowo producent przewidział możliwość rozbudowania systemu, dlatego dołączył CS-N 1075 do rodziny produktów współpracujących z systemem multiroom FireConnect. Technologia ta oferuje przesyłanie sygnału o bardzo wysokich parametrach (do 24-bit/192kHz). Dodatkowym udogodnieniem jest otwarta budowa systemu, dająca możliwość połączenia z produktami innych producentów.


CS-N 1075
 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony