Onkyo LS7200
 


Onkyo zapowiada premierę systemu kina domowego LS7200, który świetnie sprawdzi się nie tylko przy oglądaniu filmów czy telewizji, ale także przy słuchaniu muzyki. Zestaw składa się z trzech urządzeń i obsługuje rozdzielczość 4K.

Onkyo LS7200

W skład zestawu wchodzi montowany na ścianie, niskoprofilowy, pasywny soundbar, bezprzewodowy subwoofer oraz amplituner, który łączy pozostałe komponenty zapewniając spójność ich działania. Zapowiadany przez Onkyo system będzie zgodny z Dolby Atmos oraz DTS:X. Dzięki temu pozwoli doświadczyć użytkownikowi przestrzennego dźwięku otaczającego go ze wszystkich stron. Automatyczną kalibrację dźwięku zapewnia technologia AccuEQ. 

Onkyo LS7200
Amplituner wyposażony jest w cztery wejścia HDMI, które mogą służyć między innymi do podłączenia odtwarzacza Blu-ray czy konsoli do gier, a także jedno wyjście HDMI z ARC (Audio Return Channel) do podłączenia telewizora.

Onkyo LS7200

Szeroka funkcjonalność w przypadku produktów Onkyo to już standard. Producent oferuje łączność Wi-Fi, Bluetooth i AirPlay, a także obsługę serwisów strumieniujących jak Spotify czy Tidal. Dodatkowo system posiada wbudowany tuner FM z możliwością zapamiętania czterdziestu stacji. Rozszerzając swoją ofertę Onkyo nie zapomina o rozbudowywaniu systemu multiroom FireConnect. Technologia ta oferuje przesyłanie sygnału o bardzo wysokich parametrach (do 24-bit/192kHz). Dodatkowym udogodnieniem jest otwarta budowa systemu, dająca możliwość połączenia z produktami innych producentów jak Pioneer czy Harman Kardon.

Onkyo LS7200

LS7200 korzysta z DTS Play-Fi, czyli bezprzewodowego sytemu multiroom, pozwalającego na bezprzewodowe strumieniowanie muzyki z wybranych serwisów muzycznych. Ten sam system wykorzystany jest w soundbarach Definitive Technology W Studio Micro oraz Polk Audio Omni SB1. Prostą i intuicyjną obsługę systemu zapewniają dołączony do zestawu pilot oraz aplikacja sterująca Onkyo Controller App dostępna na platformy Android oraz iOS.


Cena i specyfikacja Onkyo LS7200 w sklep.RMS.pl


Cena i specyfikacja Definitive Technology W Studio Micro w sklep.RMS.pl Cena i specyfikacja Polk Audio Omni SB1 w sklep.RMS.pl

  Onkyo LS7200Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony