Musaic MPL

Brytyjski producent bezprzewodowych urządzeń audio poszerza portfolio o kolejny, trzeci już produkt. Nie jest to jednak kolejny przenośny głośnik. Tym razem Musaic przedstawia odtwarzacz muzyczny MPL.

Musaic MPL MPL jest odtwarzaczem przenośnym nie tylko z nazwy, co potwierdzają jego kompaktowe wymiary (wysokość 3.3cm, szerokość 14.9cm i głębokość 9cm) oraz waga wynosząca zaledwie 0.2kg. Na tylnej ściance nie zabrakło odpowiednich złącz: wyjść optycznego TOSlink, koaksjalnego S/PDIF, a także liniowego 2x RCA.
Musaic MPL W urządzeniu zastosowano przetwornik analogowo cyfrowy ESS ES9010K2M 32Bit SABRE™ z funkcją eliminacji jittera w domenie czasu. Umożliwia on obsługę wysokiej jakości formatów muzycznych, również 24-bitowych typu Studio Master.
Musaic MPL Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi oraz złączu Ethernet (z technologią sieciową 100 Base-T), Musaic MPL zapewnia dostęp do najpopularniejszych usług sieciowych, jak serwisy strumieniujące Spotify i Tidal, radio internetowe i podcasty.

sluchawki

Należy jednak pamiętać, że wszystkie te funkcje mogą być obsługiwane tylko z poziomu aplikacji Musaic, która dostępna jest zarówno na urządzenia z platformą Android, jak i iOS. Musaic MPL
MPL wyposażony jest w kanał IFTTT, dzięki czemu można podłączyć go do setek produktów z kategorii inteligentnego domu. Oznacza to, że za pomocą aplikacji Musaic użytkownik będzie mógł sterować między innymi inteligentnym oświetleniem.
Cena i specyfikacja Musaic MPL w sklep.RMS.pl

Musaic MPL