Advance Acoustic WTX-Microstreamer
 

WTX-Microstreamer to nowy produkt francuskiej marki Advance Acoustic. Producent właśnie wprowadził na rynek najmniejszy na świecie bezprzewodowy odtwarzacz sieciowy Plug & Play, który – chociaż jest malutki – potrafi naprawdę wiele.

Advance Acoustic WTX-Microstreamer

Obudowa WTX-Microstreamera skrywa 24-bitowy przetwornik C/A Wolfson WM8740. Umożliwia on odtwarzanie całej gamy formatów audio:  od ALAC, FLAC, APE, APPLE LOSSLESS, przez  AAC, AAC-LC, HE-AAC, aż po WAV, MP3 i WMA. Transmisja danych odbywa się w zakresie 16bit/48kHz do 24bit/192kHz.  Stosunek sygnał/szum utrzymuje się na poziomie 117dB.
Advance Acoustic WTX-Microstreamer

Odtwarzacz odczytuje zasoby muzyczne z komputerów PC i Mac oraz serwerów NAS. Dzięki aplikacji sterującej dostępnej na platformy Android oraz iOS, urządzenie obsługuje najpopularniejsze serwisy bezprzewodowo strumieniujące muzykę, jak Spotify, Tidal i Qobuz, a także radio internetowe. Połączenie ze sobą kilku urządzeń WTX-Microstreamer pozwoli natomiast na stworzenie systemu multiroom obsługującego nawet do 10 pomieszczeń jednocześnie.


Advance Acoustic WTX-MicrostreamerDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony