JBL Under Armour Wireless 1.5
 


JBL odświeża bezprzewodowe słuchawki, które powstały we współpracy ze sportową marką Under Armour i prezentuje użytkownikom nowy model 1.5 o ulepszonej konstrukcji.

 

JBL Under Armour Wireless 1.5


Czego dotyczą zmiany? Nowa wersja 1.5 różni się od poprzedniego modelu przede wszystkim wielkością. Producent zmniejszył obudowę przetwornika aż o 30% w celu zwiększenia wygodny użytkowania. Ze względu na te zmiany, JBL prezentuje również poszerzoną gamę nakładek o zmienionej konstrukcji. Nowa, dwuczęściowa budowa pozwala na jeszcze większą personalizację i dopasowanie. Podstawka oraz grzybek (część dokanałowa) są od siebie rozmiarowo niezależne – można je zatem łączyć w dowolnej konfiguracji.

JBL Under Armour Wireless 1.5
 

Słuchawki Under Armour stworzone są specjalnie z myślą o sportowcach. Producent zadbał o to, by były trwałe oraz odporne na pot i zachlapania, co potwierdza zgodność z normą wodoodporności IPX5.  Dodatkowo JBL wykorzystuje w swoich słuchawkach dwie opatentowane technologie: TwistLock, gwarantującą, że słuchawki nie wypadną z uszu nawet podczas intensywnego treningu oraz Flexsoft, która zapewnia długotrwały komfort użytkowania.

JBL Under Armour Wireless 1.5

Przy zakupie słuchawek Under Amrour Wireless 1.5, użytkownik otrzymuje dodatkowo całoroczną subskrypcję MapMyRun Premium, o wartości $29,99, która zrzesza amatorów sportu na całym świecie i pozwala na monitorowanie swojej aktywności fizycznej.

Cena i specyfikacja JBL Under Armour Wireless 1.5 w sklep.RMS.pl JBL Under Armour Wireless 1.5
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony