Oppo HA-2SE
 


Oppo udoskonala znany i lubiany model przenośnego odtwarzacza HA-2. Nowość z dodanym do symbolu sufiksem SE, chociaż z zewnątrz nie różni się niczym od poprzednika, jest dowodem na to, że nie należy oceniać książki - jak również wzmacniacza - po okładce.

 

Oppo HA-2SE

Nowe urządzenie od Oppo wyposażone jest w 32-bitowy przetwornik cyfrowo – analogowy ESS SABRE Reference ES9028Q2M. Jego ulepszona względem podstawowego modelu architektura zapewnia niższy poziom szumów i wyższą wartość współczynnika S/N, co szczególnie docenią posiadacze wrażliwych słuchawek dokanałowych.Oppo HA-2SE

HA-2SE to połączenie wzmacniacza klasy AB z przetwornikiem DAC, który umożliwia obsługę sygnałów PCM do 384kHz i DSD256. Co więcej, dzięki wbudowanemu akumulatorowi może pełnić funkcję powerbanka dla wszelkich urządzeń mobilnych, przy czym warto wspomnieć, że świetnie współpracuje zarówno z urządzeniami Apple jak i tymi z wbudowanym systemem Android.
Oppo HA-2SE

Jeśli chodzi o aspekt wizualny, wzmacniacz słuchawkowy Oppo wykonany jest z aluminium i pokryty prawdziwą skórą, przeszytą szwami w kontrastowym kolorze. Wartymi uwagi są też znajdujące się na urządzeniu złącza i przełączniki. Oprócz standardowego wyjścia słuchawkowego 3.5mm jack, do dyspozycji użytkownika jest również wyjście liniowe. Wzmacniacz może komunikować się w innymi urządzeniami za pomocą USB A oraz micro-USB z obsługą USB On-the-go (OTG). Dodatkowo na bocznej ściance umieszczony jest przełącznik, który umożliwia zwiększenie basu oraz przełącznik między dwoma trybami wzmocnienia – dedykowanym odpowiednio słuchawkom o niskiej i wysokiej skuteczności.

Cena i specyfikacja Oppo HA-2SE w sklep.RMS.pl

Oppo HA-2SE

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony