TAD ME1
 


Japoński producent sprzętu audio Technical Audio Devices Laboratories, Inc. w skrócie TAD, zapowiada wprowadzenie do sprzedaży nowych kolumn podstawkowych Micro Evolution One – w skrócie ME1.

 

TAD ME1

Ze względu na niską skuteczność i impedancję równą 4 Ohm, do monitorów tych zalecany jest wydajny wzmacniacz.Trójdrożne kolumny wyposażone są w kopułkę wysokotonową o średnicy 25mm, 90mm koaksjalny głośnik średniotonowy oraz stożkowy przetwornik niskotonowy 250mm. Skuteczność monitorów szacowana jest na 85dB, natomiast pasmo przenoszenia mieści się w przedziale od 36 do 60.000Hz.
Nowe kolumny TAD można połączyć za pomocą podwójnego połączenia, czyli z zastosowaniem metody bi-wire. Producent wyposaża je dodatkowo w dwukierunkowe porty ADS, które zapewniają naturalne, głębokie brzmienie basu. Ich obudowa wykonana została w technologii SILENT, której nazwa jest skrótem od Structurally Inert Laminated Enclosure Technology. Konstrukcja ta pozwala na redukcję niepożądanych rezonansów i odbić fal dźwiękowych.

Kolumny wykończone są czarnym lakierem piano o wysokim połysku i posiadają dedykowane podstawki. Premiera nowości od TAD przewidywana jest w lutym.

Cena i specyfikacja TAD ME1 w sklep.RMS.pl
TAD ME1
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony