Melodika BL40 MK II
 


Melodika, jeden z największych polskich producentów kabli wprowadza do sprzedaży nową wersję swojego bestsellera sprzedażowego. Melodika BL40 MKII oferuje zarówno zmodyfikowaną stylistykę jak i techniczne poprawki przy zachowaniu dotychczasowej ceny.

Melodika BL40 MKII


Melodika BL40 MKII to poprawiona wersja jednej z najlepiej sprzedających się kolumn w swoim segmencie cenowym. Zmiany objęły zarówno modyfikacje technologiczne jak i wizualne.

Melodika BL40 MKII

Projekt designu BL40 MKII stawia na nowe, bardziej wyważone trendy w stylistyce. MKII łączy w sobie klasyczny kształt obudowy znany z MKI z zupełnie nowym zestawieniem kolorystycznym: eleganckiej matowej czerni uzupełnionej czarnymi akcentami na wysoki połysk z nowymi membranami przetworników mieniących się wieloma odcieniami grafitu.

Melodika BL40 MKII

Z technologicznego punktu widzenia Melodika zaprezentowała zmienione membrany głośników średnio i niskotonowych. W MKII wykonano je z gęstszej plecionki o zmniejszonej gradacji dla większej sztywności i lepszego przenoszenia mikrodetali.
Wymiana przetworników pociągnęła za sobą zmianę formy ich mocowania do obudowy.

Melodika BL40 MKII

W dalszym ciągu BL40 MKII oferuje charakter dźwięku z którego słynie seria Back in Black - oparty na mocnym, sprężystym i zróżnicowanym basie z dopieszczonymi średnimi tonami i niezwykle przestrzennymi wysokimi tonami.

Melodika BL40 MKII

Dzięki najnowszym modyfikacjom membran przetworników BL40 MKII to kolumna, która wyróżnia się na tle konkurencji także tym, że oferuje możliwość głośnego grania bez wykładniczego wzrostu zniekształceń dźwięku.
 

Cena i specyfikacja Melodika BL40 MKII w sklep.RMS.pl
Melodika BL40 MKII
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony