Pioneer VSX-LX302
cena od 3199.00 zł.
PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

 

Pioneer przedstawia nowy, wyposażony w pełen przekrój funkcjonalności amplituner kina domowego. VSX-LX302 ma być zbudowany z wysokiej jakości materiałów i komponentów oraz dbać o zachowanie niskiego poboru energii dzięki wydajnej architekturze Direct Energy.

Nowość w ofercie Pioniera ma umożliwić użytkownikom odtworzenie 7.1-kanałowego dźwięku i stworzenie trójwymiarowej sceny brzmieniowej dzięki zastosowaniu dekoderów Dolby Atmos i DTS:X. Jeśli chodzi o wrażenia wizualne, producent wzbogaca amplituner o możliwość odtwarzania obrazów w rozdzielczości do 4K UHD (z możliwością upscalowania z Full HD), z obsługą kolorów 4:4:4, BT.2020, HDR oraz Dolby Vision.

Pioneer VSX-LX302

VX-LX302 wyposażony jest w przetwornik DAC AK4458 z możliwością przetwarzania plików do 32bit/384kHz. Moc ciągła amplitunera szacowana jest na 170W przy 6 Ohmach. Oprócz tego producent chwali się również czterordzeniowym procesorem DSP audio Cirrus Logic.

Nawet akustyczny laik nie powinien obawiać się obcowania z nowym Pioneerem: został on bowiem wyposażony w asystenta konfiguracji Auto MCACC Room Calibration. Dzięki temu prawidłowe ustawienie kolumn nawet w dużych i trudnych pomieszczeniach stanie się bajecznie proste.

Pioneer VSX-LX302

Jeśli chodzi o komunikację z innymi urządzeniami, ilość złącz dostępnych zarówno na przednim, jak i tylnym panelu urządzeniu powinna zadowolić każdego. Mamy bowiem do wyboru sporą ilość wejść (7) i wyjść (2) HDMI, dwa wejścia optyczne, jedno koaksjalne, a także odpowiednio dwa i trzy wejścia kompozytowe i komponentowe. Nie zabrakło też klasycznych złącz 2x RCA (5 wejść oraz jedno wyjście), a także przedwzmacniacza gramofonowego. Dzięki wbudowanym modułom Bluetooth, Wi-Fi oraz Airplay również łączność bezprzewodowa nie jest wyzwaniem dla nowości od Pioneera. Urządzenie z łatwością i bez urządzeń pośredniczących odtwarza muzykę strumieniowaną ze Spotify, Tidala czy Deezera.

amplituner kina domowego

Amplituner dostępny jest w jasnym, srebrnym wykończeniu oraz w klasycznej czerni. Obsługa jak zwykle odbywa się za pomocą dedykowanego, dołączonego do zestawu pilota lub bezpłatnej aplikacji dostępnej na platformy Android oraz iOS.

Pioneer VSX-LX302Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony