Pioneer XDP-30R
 

Chociaż wiele osób zupełnie przerzuciło się na słuchanie muzyki za pomocą smartfona, nowości na rynku przenośnych odtwarzaczy muzycznych wciąż nie brakuje. Jedną z nich jest kolejny członek rodziny XDP, czyli najnowsza „empetrójka” Pioneera o symbolu 30R.

Kolejna wersja odtwarzacza wyposażona została w podwójny przetwornik cyfrowo-analogowy SABRE ES9018C2M, a także podwójny wzmacniacz SABRE ES9601K. O wysoką jakość odtwarzanej muzyki dba również 32-bitowy procesor DSP oraz precyzyjne zegary o taktowaniu 44.1 oraz 48kHz. Pod wykonaną ze szczotkowanego aluminium obudową znajdują się moduły łączności bezprzewodowej Wi-Fi oraz Bluetooth.

Pioneer XDP-30R

Na boku urządzenia umieszczone zostały podstawowe przyciski Play/Pause oraz Skip/Scan, a także wygodne w użyciu pokrętło zmiany głośności. Nie jest to jednak jedyny sposób obsługi odtwarzacza. Dzięki aplikacji DuoRemote dostępnej na platformy Android oraz iOS można bez problemu zarządzać odtwarzaną muzyką z poziomu smartfona. Ta z pozoru zbędna funkcja może okazać się niezwykle przydatna szczególnie w zatłoczonych miejscach. Dotykowy, odporny na zarysowania ekran XDP-30R posiada przekątną o długości 2.4 cali. Co więcej, do zestawu dołączona została dodatkowa folia ochronna.

Wbudowana pamięć urządzenia mieści w sobie jedynie 16GB danych, jednak może być rozszerzona aż o 400GB dzięki dwóm slotom na karty micro CD.

Muzyka w wysokiej jakości formatach FLAC, ALAC, WAV, AIFF, MP3 oraz AAC, a także DSD128 może być odtwarzana w połączeniu ze słuchawkami, które można podłączyć za pomocą klasycznego złącza jack 3.5mm, a także zbalansowanego wyjścia 2.5mm. Maksymalny czas odtwarzania wynosi 15 godzin. Litowo-jonowa bateria odtwarzacza ładowana jest za pomocą standardowego kabla micro USB (dołączony do zestawu).

Odtwarzacz nabyć można w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz srebrnej.

Pioneer XDP-30RDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony