JBL E15 i E35
 

Rodzina produktów JBL serii E to nie tylko przedstawiane wcześniej modele bezprzewodowe. Producent przedstawia również klasyczne dokanałówki i słuchawki nauszne, których domeną ma być wygoda i uniwersalność zastosowań.

JBL E15 posiadają 8.6mm przetworniki, które mimo niewielkich rozmiarów mają wydobyć fantastyczne brzmienie sygnowane logiem JBL. Ich pasmo przenoszenia mieści się w granicach 20 – 20.000Hz, natomiast impedancja wynosi 16 Ohm. Producent troszczy się o wygodę użytkowników zapewniając gumki dokanałowe o różnych rozmiarach i stosując zakrzywioną konstrukcje słuchawki. Zabiegi te mają zapewnić lepszą ergonomię i wygodę użytkowania, którą każdy może dostosować do własnych potrzeb.
 
JBL E15 i E35
Dodatkowo słuchawki zaopatrzone są w uniwersalny, jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem umożliwiającym prowadzenie rozmów telefonicznych i sterowanie odtwarzaniem muzyki. Umieszczony jest on na nieplączącym się kablu w materiałowym oplocie, zakończonym wtykiem jack 3.5mm. W opakowaniu znajdziemy też dedykowany pokrowiec do przechowywania słuchawek.

JBL E15 i E35

Model nauszny nowych, przewodowych słuchawek JBL to E35. Jego nausznice skrywają w sobie 40mm przetworniki o impedancji 32 Ohm  i wykończone są miękkimi poduszkami, znacznie zwiększającymi komfort użytkowania. Producent nie zapomniał też o pałąku, który podszyty jest materiałem by zapewnić jeszcze większą wygodę nawet podczas wielogodzinnego odsłuchu. Tak jak wyżej opisywane dokanałówki, również E35 wyposażone są w etui ochronne oraz jednoprzyciskowy, uniwersalny pilot z mikrofonem. Warto podkreślić że oba modele zgodne są ze specyfikacją większości dostępnych na rynku modeli smartfonów.

JBL E15 i E35

JBL przyzwyczaiło konsumentów do kolorowych, rzucających się w oczy produktów i tym razem również nie odchodzi od tej stylistyki. Do wyboru mamy zatem słuchawki w odcieniach czerni, bieli, niebieskości i czerwieni.
 


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony