Harman/Kardon Invoke
 

Ludzie żyjąc w pośpiechu szukają prostych i wygodnych rozwiązań na każdym kroku. Stąd ogromna popularność cyfrowych asystentów, będących składową oprogramowania telefonu czy komputera, jak na przykład słynne Siri spod skrzydeł Apple. Po ogromnym sukcesie asystentów ukrytych w telefonach przyszła pora na rozprzestrzenienie tej innowacji, czego podjął się Harman/Kardon, tworząc głośnik Wi-Fi wyposażony w Cortanę.

Harman/Kardon Invoke

Cortana to cyfrowy asystent będący dziełem firmy Microsoft, wykorzystywany przez ponad 145 milionów ludzi na całym świecie. Zamysłem systemu jest zwiększenie produktywności użytkowników przez automatyczne wykonywanie poleceń głosowych, które przyspieszają czas wykonywania prostych czynności i pozwalają lepiej zorganizować czas. Co potrafi Cortana? Asystent wesprze nas między innymi w zarządzaniu kalendarzem, przed wyjazdem w trasę sprawdzi natężenie ruchu na drodze, przeszuka sieć w poszukiwaniu najnowszych informacji ze świata i pozwoli głosowo sterować odtwarzaniem ulubionej muzyki.

Invoke to głośnik Wi-Fi o 360 stopniowym rozpraszaniu dźwięku, wyposażony w siedem mikrofonów, które z pewnością usłyszą każde pytanie skierowane w stronę Cortany. Co więcej, umożliwiają one wykonywanie rozmów telefonicznych za pośrednictwem Skype, które są w pełni wspierane przez oprogramowanie urządzenia. Dzięki wykorzystaniu technologii redukcji szumów oraz echa i pogłosu, dźwięk podczas rozmów pozostanie niezakłócony nawet w trudnych akustycznie pomieszczeniach.

Harman/Kardon Invoke

Design nowego głośnika jest prosty, nowoczesny i minimalistyczny, dzięki czemu będzie pasować do wielu pomieszczeń. Invoke dostępny jest w dwóch wykończeniach: Pears Silver czyli białym oraz Graphite – wersja czarna.

Niestety w Polsce Cortana nie jest jeszcze w pełni wspierana i dla użytkowników dostępne są jedynie wybrane funkcje systemu. Być może rozszerzanie gamy urządzeń wspierających cyfrowego asystenta Microsoftu o produkty innych firm, przyczyni się do przedstawienia pełnej funkcjonalności tego oprogramowania również w naszym kraju. Dzisiaj mogą korzystać z niej między innymi Niemcy, Francuzi, Włosi, Japończycy, Chińczycy czy Australijczycy.

głośnik wifi

Harman/Kardon InvokeDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony