Cardas Audio Iridium
 

Firma Cardas wprowadza do swojej oferty nowe kable o nazwie Iridium: przewód głośnikowy oraz interkonekt. Mają one zastąpić obecne do tej pory w ofercie Twinlink Speaker i Microtwin Interconnect.

Przewody Cardas według producenta charakteryzują się wyjątkową muzykalnością i ciepłem brzmienia. Nowa seria ma wnieść jeszcze więcej neutralności oraz poprawę w zakresie tworzenia sceny muzycznej względem poprzednich modeli, które zastępuje.

Cardas Audio Iridium

Interkonekt z nowej serii Cardasa zbudowany jest w oparciu o konfigurację star-quad, która opiera się na ułożeniu czterech wiązek przewodników w układzie złotego podziału. Dodatkowo nowe interkonekty z serii Iridium są ekranowane. Zastosowanie takich zabiegów konstrukcyjnych zaważyło na zwiększeniu średnicy kabli przewodów, jednak producent zadbał o dobór odpowiednich materiałów, które pozwalają zachować należytą elastyczność kabli.

Cardas Audio Iridium

Interkonekty Cardasa w standardzie mają być konfekcjonowane wtykami Cardas GRMO, jednak do wyboru producent proponuje również konfekcję XLR wtykami Neutrik, a także DIN i RCA w wersji Phono.
 
Cardas Audio Iridium
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony