Denon AH-D7200
 

AH-D7200 to nowa propozycja audiofilskich słuchawek od firmy Denon, które wyróżniać się mają nie tylko ekskluzywnym wyglądem i wykonaniem, ale też wysokiej klasy jakością brzmienia.

50mm przetworniki nowych nausznych słuchawek Denona zaprojektowane są w technologii FreeEdge i wykonane z nanowłókna, co zapewnia odpowiednią sztywność i lekkość. Optymalizacja tych parametrów skutkuje zmniejszeniem niepożądanego rezonansu i rozszerzeniem pasma przenoszenia, które mieści się w granicach od 5 do 55.000 Hz.
 

Denon AH-D7200

 
Cewka AH-D7200 wykonana jest z miedzi CCAW, czyli rodzaju przewodnika, który stosowany jest w budowanie cewek w przetwornikach, których przewód aluminiowy powlekany jest miedzią. Głośniki w słuchawkach Denona umieszczone są w specjalnych przegrodach z żywicy, których zadaniem jest redukcja wibracji.

Denon AH-D7200

Denon w nowych słuchawkach wykorzystuje możliwy do demontażu kabel o wysokiej klasie czystości 7N (miedź: 99,99999 %), który zapewnia odpowiednią transmisję sygnału wysokiej jakości. Zakończony jest wytrzymałym, maszynowo ciętym wtykiem z miedzianym pierścieniem. Nausznice z poduszkami z pamięcią kształtów osadzone są na pałąku wykończonym prawdziwą owczą skórą, a ich obudowa wykonana jest z naturalnego drewna orzechowego.

 


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony