Beyerdynamic Byron, Byron BR i Byron BTA
 

W ofercie niemieckiego producenta sprzętu audio Beyerdynamic znajduje się coraz więcej słuchawek dedykowanych urządzeniom przenośnym. Jednymi z nich są dokanałowe modele Byron, dostępne w klasycznej wersji przewodowej oraz bezprzewodowej z Bluetooth.

Model przewodowy słuchawek posiada impedancję równą 23 Ohm, pasmo przenoszenia od 10 do 23.000Hz i skuteczność 105dB.  Byron w wersji bezprzewodowej to model BT oraz BTA, oba o skuteczności 90dB.
 
Beyerdynamic Byron, Byron BT i Byron BTA
 
Obudowy wszystkich słuchawek wykonane są z aluminium. Każdy z modeli wyposażony jest w pilot z mikrofonem i trzema przyciskami umożliwiające kontrolowanie odtwarzanej muzyki. Warto tu podkreślić, że w przypadku podstawowego, przewodowego modelu, guziki zmiany głośności współpracują jedynie z urządzeniami z systemem Android. BT i BTA są już dostosowane zarówno do obsługi produktów Apple jak i tych z zielonym robotem na pokładzie.

Beyerdynamic Byron, Byron BT i Byron BTA

Byron w wersji bezprzewodowej posiadają moduł Bluetooth 4.1 w wersji BT oraz 4.2 w wersji BTA, a ich zasięg obejmuje przestrzeń nawet do 10 metrów. Ładowane są za pomocą kabla micro USB (dołączony do zestawu), który można podpiąć do dowolnego portu, np. w ładowarce od smartfona.  Naładowana bateria bezprzewodowch słuchawek Beyerdynamic pozwala cieszyć się muzyką do 7.5 godzin, przy czasie ładowania krótszym niż 2 godziny.

Beyerdynamic Byron, Byron BT i Byron BTA

Aby zapewnić jak najwyższy komfort użytkowania, do wszystkich słuchawek Byron dołączone są dodatkowe gumki douszne w trzech różnych rozmiarach. Pozwala to użytkownikowi na najbardziej optymalne dopasowanie słuchawek do anatomii ucha. Co więcej, każdy model posiada miękkie etui ochronne, a wersje BT i BTA posiadają specjalne zaczepy do uszu, które zapewniają jeszcze lepsze i komfortowe podtrzymanie słuchawek nawet, gdy użytkownik jest w ruchu.

 

 


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony