Sennheiser HD1 Pink Floys Edition

PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

Kto nie chciałby posłuchać hitów takich jak Another Brick In the Wall czy Money na wyjątkowych słuchawkach z edycji limitowanej Pink Floyd? Nowy, bezprzewodowy model od Sennheisera to niesamowita gratka dla fanów zespołu, której design inspirowany jest albumem „The Dark Side of the Moon”.

Nowe, limitowane słuchawki od niemieckiego producenta audio powstały ku upamiętnieniu wystawy Pink Floyd: „Their Mortal Remains” w londyńskim Victoria and Albert Museum. Ich wzornictwo opiera się o motywy kojarzące się z zespołem: tęczowe nausznice i przeszycia na pałąku inspirowane krążkiem „The Dark Side od the Moon”, trójkąt nieodzownie łączony z logiem brytyjskiej grupy, a wreszcie blaszka „Pink Floyd – 'Their Mortal Menains'” upamiętniająca wystawę, umieszczona na bocznej części pałąka.

Sennheiser HD1 Pink Floyd Edition

Chociaż słuchawki wyposażone są w moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth z aptX, producent umożliwia również klasyczne połączenie ich za pomocą kabla. W zestawie znajdziemy przewód o długości 1.4m zakończony kątowym wtykiem jack 3.5mm. Warto podkreślić, że bezprzewodowe parowanie słuchawek z urządzeniami nadawczymi jest niezwykle proste dzięki obsłudze technologii NFC (Near Field Connection) – dzięki obsłudze Bluetooth 4.0 wystarczy jeden przycisk, aby natychmiast rozpocząć odsłuch.

Słuchawki można łatwo dostosować do uszu dzięki regulowanej części pałąka wykonanej ze stali nierdzewnej. Poduszki nauszne pokryte są miękką, naturalna skórą, co zapewnia najwyższy komfort użytkowania.

Tak jak w klasyczny model, również edycja limitowana Pink Floyd wyposażona została w mikrofon umożliwiający przeprowadzanie rozmów telefonicznych, a dokładniej: mikrofon VoiceMax. Stanowi on integralną część słuchawek i zapewnia niesamowicie czysty głos bez zniekształceń i szumów.

słuchawki bezprzewodowe

Według producenta, wbudowana bateria o pojemności 600mAh) ma zapewnić do 22 godzin odsłuchu, natomiast czas pełnego naładowania ma oscylować w granicach trzech godzin.

Sennheiser HD1 Pink Floyd EditionDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony