AKG N20 NC
 

 

Wyjazd wakacyjny w szumnym busie czy samolocie? AKG rozwiązuje problem bólu głowy i rozproszenia związanego z hałasami otoczenia, wprowadzając do sprzedaży nowy model słuchawek dokanałowych z ANC.

Nowe dokanałówki z przetwornikami dynamicznymi o skuteczności 116dB wytwarzają dźwięk o paśmie przenoszenia od 16 do 22.000Hz. Impedancja równa 16 Ohm zapewnia kompatybilność z dostępnymi na rynku urządzeniami mobilnymi.

AKG N20 NC

Hybrydowa technologia Active Noise Cancelling (ANC) niweluje hałasy zewnętrzne, w szczególności te o wysokiej częstotliwości. Dzięki temu dźwięk wydobywający się z N20 NC jest czysty i pozbawiony dystraktorów pochodzących z otoczenia. Akumulator N20 NC umożliwia 20 godzin pracy ANC. Po wyczerpaniu baterii ze słuchawek można korzystać w klasycznym trybie pasywnym.

Kabel łączący słuchawki ze źródłem dźwięku wyposażony został w trójprzyciskowy pilot zgodny z systemami Android oraz iOS. Nie zabrakło również miejsca na mikrofon, dzięki któremu użytkownik z łatwością przeprowadzi rozmowę telefoniczną bez konieczności wyjmowania telefonu z torby czy kieszeni.

AKG N20 NC

Wysoki komfort użytkowania nie tylko w podróży, ale i na co dzień, zapewniają dołączone do zestawu nakładki w trzech rozmiarach, przyrządy do czyszczenia, etui zapinane na zamek oraz adapter samolotowy. Z takim wyposażeniem jesteśmy gotowi na najdłuższą podróż.

słuchawki z redukcją szumu

AKG N20 NC

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony