Amerykański producent wysokiej klasy samochodów elektrycznych tematem plotek związanych z audio? Wieść głosi, jakoby Tesla miała projektować własny system integrujący działanie serwisów strumieniujących takich jak Spotify, Apple Music i Pandora.

Tesla znana ze swoich innowacyjnych rozwiązań wysokiej klasy zdaje się starać o rozwinięcie oprogramowania stosowanego w swoich autach. Tym razem padło na audio i możliwość łatwej i szybkiej synchronizacji trzech popularnych serwisów strumieniujących muzykę: Spotify, Apple Music oraz Pandora. Ma to usprawnić obsługę odtwarzanej muzyki i spełnić oczekiwania wszystkich konsumentów: nie od dziś wiadomo, że serwisy te są konkurencyjne, a przez to oferowany zasób muzyczny może być różny w obrębie każdej wymienionej aplikacji.

odtwarzacze strumieniowe

Nie ma jednak jednoznacznej odpowiedzi na to, dlaczego właściwie producent aut miałby zdecydować się na połączenie serwisów i wdrożenie własnej aplikacji do systemu. Być może jest to wstęp do rozwijania systemów car audio w samochodach Tesli? Pozostaje czekać na dalsze doniesienia.


 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony