Astell&Kern A&ultima SP1000
 

Astell&Kern nadchodzi z propozycją idealną dla wszystkich tych, którzy nie są przekonani do wykorzystywania telefonu jako przenośnego źródła muzyki: producent przedstawia nowy model odtwarzacza SP1000 o nazwie A&ultima, obsługującego najpopularniejsze formaty plików: WAV, FLAC, ALAC oraz DSD256.

Astell&Kern A&ultima SP1000

Urządzenie mieści w sobie podwójny przetwornik cyfrowo-analogowy (po jednym dla każdego kanału) AKM AK4497EQ o rozdzielczości 32bit/384kHz, a także procesor Octa -core. Umieszczone na obudowie wejście USB typu C nie służy jedynie do ładowania - umożliwia również transfer plików z prędkością do 10Gbps. Wbudowana bateria o pojemności 3400mAh do pełnego naładowania potrzebuje około dwóch godzin i pozwala na 12 godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

Wewnętrzną pamięć urządzenia można rozszerzyć za pomocą dodatkowej karty microSD o pojemności do 256GB, uzyskując dzięki temu łączną pojemność 512GB, którą zapełnić można plikami muzycznymi w formatach najwyższej jakości: WAV, FLAC, ALAC oraz DSD256.

Astell&Kern A&ultima SP1000

A&ultima zamknięta jest w obudowie ze stali nierdzewnej. Prosta obsługa odtwarzacza możliwa jest dzięki przejrzystemu ekranowi LCD o rozdzielczości 720x1280 i przekątnej 5 cali.

słuchawki

Oprócz tego na urządzeniu umieszczone zostało typowe dla Astell&Kern pokrętło zmiany głośności, obsługujące również włączanie i wyłączanie urządzenia i wybudzanie ekranu z trybu uśpienia. 

Astell&Kern A&ultima SP1000Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony