JBL Link
 

JBL korzysta z fali popularności głośników bezprzewodowych i przedstawia serię Link, którą reprezentować mają trzy modele: 10, 20 oraz 300.

Nowości od JBL mają posiadać Chromecast oraz asystenta głosowego Google Assistant, a także być wyposażone w czułe mikrofony reagujące nawet na głos słyszany z oddali. Na tej podstawie producent zapewnia o najwyższym poziomie wygody i komfortu użytkowania nowych modeli Link.

Link 10 to 8W głośnik zdolny do przetwarzania plików hi-res w rozdzielczości 24bit/96kHz. Urządzenia posiada wbudowany moduł Bluetooth oraz gwarancję wodoszczelności potwierdzoną certyfikatem IPX7. Szacowany czas pracy na baterii to pięć godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

Link 20 to głośnik o odpowiednio większej mocy: 10W, który tak jak niższy model serii odtwarza pliki w rozdzielczości 24bit/96kHz i charakteryzuje się odpornością na zanurzenia w wodzie. Warto zwrócić uwagę na większą pojemność baterii: została ona podwojona względem modelu 10 i pozwala na dziesięć godzin ciągłego odtwarzania muzyki.

Najwyższy, a zarazem największy model z serii Link – 300 – posiada 50W mocy oraz wbudowany moduł Bluetooth oraz Wi-Fi. Nie zalicza się jednak do grona głośników bezprzewodowych – sprawdzi się jednak jako domowy model stacjonarny.

głośniki wifi

Wszystkie głośniki serii Link mogą być ze sobą sparowane w celu stworzenia sieci multiroom bez wykorzystania sieci Wi-Fi. Będzie można nabyć w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej.

 

Więcej informacji o głośnikach bezprzewodowych

JBL LinkDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony