Astell&Kern AK70 MKII
 

 

Astell&Kern wprowadza do oferty kolejny przenośny odtwarzacz muzyczny, tym razem w postaci drugiej wersji znanego już model AK70. Player posiada wszystko to, do czego przyzwyczaił nas producent: podwójny przetwornik DAC, charakterystyczna obudowa i możliwość odtwarzania najwyższej jakości formatów.

Wspomniany przetwornik DAC to Cirrus Logic CS4398 (ten sam, co w klasycznej wersji odtwarzacza, jednak użyty w podwójnej konfiguracji. Dzięki odseparowaniu lewego i prawego toru audio odtwarzacz zapewnia zmniejszoną ilość zniekształceń i szumów, co sprawia, że scena dźwiękowa staje się szersza i bardziej klarowna.

Astell&Kern AK70 MKII

Zgodność i prawidłową współpracę nawet z trudnymi do napędzenia słuchawkami zapewnia napięcie wyjściowa na poziomie 4V RMS. Zachowanie pełnego dźwięku jest konsekwencją pozytywnych zmian w poziomach stosunku sygnał-szum, zniekształceń harmonicznych oraz przesłuchów.

słuchawki

AK70 MKII umożliwia przetwarzanie sygnałów w rozdzielczości 24bit/192kHz, które wyprowadzane są za pomocą 4-polowego zbalansowanego wyjścia 2.5mm, które po raz pierwszy użyte zostało zostało w odtwarzaczu AK240, a następnie zaadoptowane przez innych producentów sprzętu audio. Dzięki połączeniu USB, urządzenie może być wykorzystane jako cyfrowa pamięć przenośna lub przedwzmacniacz oraz przetwornik DAC.

Astell&Kern AK70 MKII

Kompaktowe wymiary i stylistyka to cechy charakterystyczne odtwarzaczy Astell&Kern. Dzięki temu player wygodnie i pewnie leży w dłoni, umożliwiając obsługę tylko jedną ręką. Co więcej, producent oferuje aplikację mobilną AK Connect dostępną na platformy Android oraz iOS, która również umożliwia zdalne sterowanie odtwarzaniem przez sieć Wi-Fi.

Astell&Kern AK70 MKII

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony