Marantz AV7704
 

Wraz z przedstawianym już amplitunerem kina domowego SR7012, Marantz prezentuje AW7704 - 11.2-kanałowy procesor kina domowego z przedwzmacniaczem, który dedykowany jest do użytku ze wzmacniaczem zewnętrznym lub głośnikami aktywnymi.

Urządzenie wyposażone zostało w dokładnie takie same funkcjonalności, jak amplituner kina domowego SR7012. Mamy tu zatem do czynienia z obsługą najwyższej jakości obrazu 4K Ultra HD, HDR, BT.2020, Dolby Vision oraz Hybrid Log Gamma (HLG) z upscalingiem z SD do HD oraz z HD do 4K Ultra HD. Nie został zaniedbany również dźwięk: dzięki obecności nowego, 32bit/192kHz konwertera DAC z tłumieniem zakłóceń jitter, AV7704 oferuje odtwarzanie plików DSD do 5.6MHz, a także formatów FLAC, ALAC oraz WAV. Nie zabrakło również miejsca na Dolby Atmos, DTS:X oraz Auro-3D.

Marantz AV7704

Identycznie jak w przypadku SR7012, tylny panel urządzenia to gęsta siatka złączy cyfrowych oraz analogowych. Do dyspozycji użytkownika oddana jest para wejść koaksjalnych oraz optycznych, 7 wejść HDMI oraz 3 wyjścia (w tym jedno dedykowane drugiej strefie i jedno z kanałem zwrotnym audio (ARC)). Znajdziemy tam również 5 wejść 2xRCA oraz wejście na przedwzmacniacz gramofonowy a także dwa wyjścia subwooferowe, 3 wejścia oraz jedno wyjście komponentowe (możliwe do podłączenia na drugą strefę) i 3 wejścia oraz dwa wyjścia kompozytowe (w tym jedno dedykowane Zone2). Sterowanie możliwe jest dzięki obecności złącz RS-232, IR oraz wejściu i wyjściu do czujki pilota.

Amplitunery kina domowego

Idealne dopasowanie brzmienia do charakterystyki pomieszczenia odsłuchowego to zadanie Audyssey MultEQ XT32, Dynamic Volume oraz Dynamic EQ. Co więcej, urządzenie kompatybilne jest z aplikacją Audyssey MultEQ Editor, dzięki czemu każdy może samodzielnie dostroić parametry dźwięku.

Marantz AV7704Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony