Mee Audio M7 Pro - hybrydowy profesjonalista
 

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel MEE Audio w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowego modelu słuchawek dokanałowych Mee Audio M7 Pro.

M7 Pro, najważniejsze cechy:

  • uniwersalne monitory odsłuchowe na scenę oraz do użytku codziennego
  • hybrydowa technologia opierająca się o niskotonowy głośnik dynamicznych oraz średnio-wysokotonowy głośnik armaturowy
  • modułowa budowa z odpinanymi kablami zakończonymi złączem MMCX (zamienne kable dostępne od ręki, także od innych producentów)
  • dwa kable w komplecie - z mikrofonem i bez
  • sportowy sposób mocowania słuchawek - prowadzenie kabla i instalacja słuchawki na uchu przejęta z linii słuchawek dedykowanych do sportów wyczynowych
  • obrotowa słuchawka zainstalowana na wysokiej klasy kablu z pamięcią ułożenia - słuchawki z czasem coraz lepiej przystosowują się do budowy ucha oraz głowy
  • siedem par wkładek dokanałowych dla uzyskania różnych brzmień i różnego stopnia wygłuszenia dźwięków z otoczenia - w tym dwie pary wkładek Comply

Mee Audio M7 Pro - hybrydowy profesjonalista
M7 Pro to słuchawki, które kontynuują kombinację znaną ze słynnych M6 Pro: profesjonalny, ale muzykalny dźwięk połączony z maksymalną praktycznością użytkowania. M6 Pro, niższy i prostszy model w ciągu dwóch lat osiągnął zawrotny sukces na rynku - jego roczna sprzedaż oscyluje w granicach 100.000 sztuk, co jest absolutnym rekordem w kategorii profesjonalnych monitorów odsłuchowych.
Słuchawki M7 Pro stworzono z myślą o profesjonalnych perkusistach i basistach, dlatego zastosowano w nich dwa przetworniki:

  • klasyczny dynamiczny, do reprodukcji niskich tonów,
  • zbalansowany armaturowy, do reprodukcji wysokich i średnich tonów

10mm o ultracienkiej membranie (grubość tylko 5 mikrometrów) napędzanej super lekką i wydajną aluminiową cewką znany z modelu M6 Pro niskotonowy działa jak wysokiej klasy subwoofer - znakomicie różnicuje różnorodność basu. Za przejrzystość średnich i wysokich tonów odpowiada przetwornik armaturowy. Tego typu konstrukcje słyną z dokładnego i szybkiego dźwięku.

Mee Audio M7 Pro - hybrydowy profesjonalista
Słuchawki M7 PRO powstały we współpracy z muzykami, którzy większość swojego życia spędzają w trasach koncertowych. Tym samym potrzebują profesjonalnego odsłuchu scenicznego: perfekcyjnie zbudowanego i równie dobrze brzmiącego.

Opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu połączony z szerokim wyborem gumek i pianek dousznych pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym poziomie, co chroni słuch i podnosi jakość dźwięku.

Dwa komplety okablowania - jeden do klasycznego odsłuchu stereo, drugi do codziennego korzystania wraz ze smartfonem (na wyposażeniu mikrofon i regulacja poziomu głośności). W komplecie także przejściówka do zastosowań profesjonalnych - na duży jack 6.3mm

Mee Audio M7 Pro - hybrydowy profesjonalistaDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony