Najlepsze kolumny stereo 2017 według magazynu Techradar
 

 

Techradar wybrał najlepsze kolumny stereo 2017 roku. Ciężko się z tymi wyborami kłócić – rzeczywiście wyróżnione zostały „perełki” rynku audio.

Najlepsze kolumny stereo 2017 według magazynu Techradar

Pierwsze, zaszczytne i referencyjne miejsce trafia do Definitive Technology i kolumn podłogowych BP9080x. Jako największe zalety redakcja wymienia oczywiście perfekcyjny dźwięk, możliwość współpracy z Dolby Atmos i DTS:X, odpowiednie basy i wzornictwo.

kolumny

Ciężko nie zwrócić uwagi na wysoką cenę osiemdziesiątek, jednak zdaniem oceniających jest ona zdecydowanie rekompensowana przez jakość kolumn.

Najlepsze kolumny stereo 2017 według magazynu Techradar

Na drugim miejscu podsumowania plasują się podstawki Klipscha, a dokładniej model RP-150M. Techradar podkreśla klarowność i dokładność wysokich tonów, wyraźną i bogatą artykulację tonów średnich i design. Wady? Niewielki bas, ale za cenę, którą należy wyłożyć na RP-150M „wada” ta jest wybaczalna, a na pewno znajdą się i amatorzy takiego dźwięku.

Najlepsze kolumny stereo 2017 według magazynu Techradar

Podium zamyka najwyższy model serii Signature od Polk Audio, czyli kolumny podłogowe S60. Zalety? Atrakcyjny wygląd, dobre wyważenie tonów wysokich, średnich i niskich, przejrzyste tony średnie i mocny bas, który dla niektórych może się w pewnych przypadkach okazać odrobinę zbyt przytłaczający, ale zdecydowanie nie jest to cecha, która miałaby grać na niekorzyść sześćdziesiątek.


 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony