MEE Audio Pinnacle P2 - tańcze, wytrzymałe i głośniejsze
 

Sennheiser przedstawia nowe słuchawki nauszne dedykowane audiofilom: HD 660 S to model o konstrukcji otwartej, który czerpie inspiracje ze znanego już modelu HD650.

 

Chociaż HD 660S są silnie inspirowane znanymi już nausznicami, inżynierzy Sennheisera nie poprzestali na modyfikacji obudowy i opakowaniu produktu w nowe szaty. Transduktory wykorzystane przy konstrukcji słuchawek zostały zaprojektowane zupełnie od początku.

słuchawki nauszne

Wykorzystują stal nierdzewną przymocowaną do obwodu membrany. Zredukowana została również waga cewki, przez wykorzystanie niezwykle lekkiego aluminium.

Co więcej, obniżona została impedancja, dzięki czemu model ten ma doskonale współgrać również z niewielkimi odtwarzaczami o mniejszej mocy.

 

Jak producent opisuje brzmienie nowego, audiofilskiego modelu? Sennheiser zapewnia o mocnym basie, wyważonej średnicy i delikatnych, przyjemnych dla ucha tonach wysokich, przy zachowaniu pełnej szczegółowości na całej szerokości pasma.

 

Poduszki wykańczające słuchawki nauszne są wyprofilowane tak, by jak najlepiej dopasować się do anatomii ludzkiego ucha. Dzięki temu mają zapewnić długie godziny odsłuchu bez obaw o niewygodę i dyskomfort.

 

HD660S dostępne są w jednej, ciemnej wersji kolorystycznej, będącej połączeniem matowej czerni i antracytu.Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony