Sennheiser IE800S
 

 

Popularne IE 800 doczekały się następcy: IE 800 S, słuchawek zaprojektowanych i ręcznie wykonywanych w Niemczech.

Co do zaoferowania użytkownikom ma nowy model od Sennheisera? Przede wszystkim autorski przetwornik XWB, czyli Extra Wide Band. Chociaż jego średnica jest niewielka (7mm), to producent zapewnia, że są w stanie wyprodukować precyzyjny dźwięk pozbawiony zniekształceń, pełen detali i z głębokim basem.

Sennheiser IE800S

IE 800 S wykorzystują dwukomorowy absorber D2CA. Jego zadaniem jest neutralizowanie efektu maskowania, czyli nakładania się częstotliwości pomiędzy 7-8kHz na wyższe dźwięki, zagłuszając je. Dzięki działaniu D2CA – według obietnic producenta – znacznie poprawiona ma być zatem słyszalność każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu odtwarzanej muzyki.

Słuchawki dokanałowe

Każda para słuchawek jest ręcznie wykonywana w Niemczech. Ich ceramiczna obudowa wykończona jest matową czernią. Do zestawu dołączone jest przenośne etui ze skóry, 6 par wkładek dokanałowych (trzy silikonowe i trzy pianki Comply w różnych rozmiarach), a także szeroki wybór kabli: standardowy, zakończony wtykiem jack 3,5mm, kabel 4.4mm Pentaconn oraz zbalansowany z wtykiem 2.5mm.

Sennheiser IE800S

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony