Ultrasone PRO 480i
 

 

Ultrasone rozszerza serię PRO słuchawek nausznych z technologią S-Logic Plus. Do oferty produktowej producenta dołączają trzy nowe modele, w tym 480i, będący swoistym wstępem do profesjonalnej klasy słuchawek.

PRO 480i dedykowane są profesjonalistom, dla pracy których niezwykle ważny jest czysty i nieprzekłamany odsłuch. Słuchawki wyposażone są w 40mm przetworniki z mylaru, które są w stanie wytworzyć dźwięk w zakresie od 20 do 20.000Hz.

Izolacja akustyczna zapewniona jest przez zamkniętą konstrukcję słuchawek. To niezwykle ważne dla wszystkich tych, którzy będą wykorzystywać je w studiu: dźwięk wydobywający się z nausznic nie może być wyłapywany przez mikrofon, dlatego otwarte konstrukcje nie są porządane przy tego typu zastosowaniach.

Ultrasone PRO 480i

Wspomniana już technologia S-Logic Plus to asymetrycznie umieszczone w słuchawkach przetworniki, które zapewniają przestrzenne, idealnie dopasowane brzmienie.

Mobilność słuchawek zyskuje na składanej konstrukcji, dzięki której są wygodne i bezpieczne w przenoszeniu i przechowywaniu: na przykład w dołączonym do zestawu nylonowym etui. Co więcej, słuchawki są obrotowe i mogą być użytkowane w odsłuchu jednostronnym. Wygodę podczas sesji odsłuchowych zapewnić mają miękkie poduszki nauszne oraz pałąk z możliwością dopasowania.

Słuchawki nauszne

W skład zestawu oprócz samych słuchawek i wspomnianego już etui wchodzą 1m kabel stereo z pozłacanym wtykiem 3.5mm, 4m przedłużacz (również terminowany pozłacanym wtykiem 3.5mm), a także adapter 6.3mm.

Ultrasone PRO 480i

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony