HD820, CX 6.00BT i soundbar - nowości od Sennheisera na CES 2018
cena od 9999.00 zł.
PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

 

Sennheiser, znany głównie z wysokiej jakości słuchawek prezentuje na największych, miedzynarodowych targach nowe pary dokanałówek, nausznic, a także coś, czego w swojej ofercie niemiecki producent jeszcze nigdy nie miał: soundbar.

Rzeczony soundbar to dopiero prototyp, który powstał w ramach autorskiego projektu Sennheisera Ambeo 3D audio, czyli technologii, która umożliwia odtwarzanie dźwięku w konfiguracji 9.1, rozprzestrzenianego w trzech kierunkach. Pierwszym produktem stworzonym w ramach projektu były słuchawki, które debiutowały na wiosnę ubiegłego roku.

HD820, CX 6.00BT i soundbar - nowości od Sennheisera na CES 2018

Sennheiser podczas tegorocznych targów w Las Vegas zaprezentował również nowy model nausznych, zamkniętych słuchawek HD820. Posiadają one specjalnie profilowane osłony nausznic wykonane ze szkła Gorilla Glass. Nie jest to jedynie zabieg czysto designerski – według producenta rozwiązanie to ma minimalizować rezonans przed odbicie dźwięku z brzegów przetwornika do dwóch komór absorbujących. Słuchawki mają wejść do sprzedaży latem 2018 roku.

HD820, CX 6.00BT i soundbar - nowości od Sennheisera na CES 2018

Kolejna nowość w ofercie Sennheisera, którą producent zaprezentował podczas CES są dokanałówki CX 6.00BT, wyposażone w moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth z kodekiem aptX. Słuchawki mają obsłużyć jednocześnie do dwóch urządzeń, przy czym deklarowany czas ich pracy na baterii wynosi do 6 godzin (pełne naładowanie w ciągu 1,5h).

Słuchawki

Producent chwali się też opcją szybkiego ładowania: po 10 minutach podłączenia do źródła zasilania, CX 6.00BT mają cieszyć muzyką przez następne dwie godziny. Model ten ma być dostępny w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.

HD820, CX 6.00BT i soundbar - nowości od Sennheisera na CES 2018

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony