Jamo SB40
 

 

Producent kolumn stereo słynących z niezwykle przyjemnego dla oka designu prezentuje nowe soundbary: SB36 i SB40, z czego wyższy model posiada w zestawie również bezprzewodowy subwoofer.

SB36 swój symbol zawdzięcza wymiarom urządzenia, bowiem soundbar ten ma 36 cali (91,5cm) szerokości. Posiada zintegrowany subwoofer, moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth, możliwość dekodowania Dolby Audio i dwa tryby odtwarzania: jeden budujący przestrzeń surround, a drugi podbijający dialogi.

SB40, czyli wyższy model serii posiada w zestawie bezprzewodowy subwoofer. Obsługuje HDMI 2.0 Pass Through z HDCP2.2 umożliwiając odtwarzanie treści w rozdzielczości 4K UHD, wejście optyczne TOSLink, analogowe 3.5mm jack, a także USB. Jeśli chodzi o wyjścia, Jamo oferuje swoim użytkownikoem HDMI z CEC i ARC. Tak jak w przypadku niższego modelu, z SB40 można połączyć się za pośrednictwem Bluetooth i dekodować treści w formacie Dolby Audio.

Jamo SB40

Obudowa SB40 skrywa w sobie dwie kopułki wysokotonowe o przekątnej ¾ cala (niecałe 19mm), a także dwa przetworniki średnioniskotonowe o przekątnej 2,5 cala (63mm). Subwoofer posiada 6.5 calowy głośnik niskotonowy zamknięty w niewielkiej obudowie, którą można bez problemu zmieścić w każdym pomieszczeniu.

Moc ciągła systemu mierzona jest na 60W, z czego sam soundbar posiada moc ciągłą 36W, natomiast subwoofer: 24W. Pasmo przenoszenia mieści się w granicach od 30 do 15.000Hz

Kolumny do kina domowego

Soundbar można wygodnie i łatwo umieścić na ścianie tuż pod telewizorem dzięki uchwytom montażowym. Dla tych, którzy wolą umiejscowienie na stałej powierzchni, Jamo przewiduje gumowe nóżki dodatkowo stabilizujące soundbar.

SB40 występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: soundbar w wykończeniu heathered black oraz light grey, natomiast subwoofer: black vinyl oraz light grey vinyl.

Jamo SB40

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony