Acoustic Research AR-M200 -  maksimum dźwięku, minimum kosztów
 

RAFKO Dystrybucja informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowego produktu od Acoustic Research – odtwarzacza przenośnego AR-M200.


AR-M200 to minimalistyczny odtwarzacz przenośny skierowany do bezkompromisowych audiofilów, którzy poszukują urządzenia o maksymalnej jakości dźwięku przy bardzo umiarkowanej cenie.
Odtwarzacz oparto o najlepsze audiofilskie komponenty znane z kilkukrotnie droższych urządzeń najbardziej renomowanych producentów:

  • przetwornik DAC: AK4490EQ
  • wzmacniacze operacyjne: Texas Instruments TPA 6120
  • przedwzmacniacz: Burr-Brown OPA 2134
  • cyfrowy potencjometr drabinkowy (150 kroków 0,5 dB / krok)
  • zbalansowane wyjście słuchawkowe jack 4.4mm (standard Sony Pentaconn) oraz klasyczne jack 3.5mm

Acoustic Research AR-M200 -  maksimum dźwięku, minimum kosztów

Natywna obsługa plików 24/192 pozwala na odsłuch w najwyższej jakości. Ponadto odtwarzacz obsługuje pliki DSD do 128 w trybie DoP. Bateria o pojemnosci 1700mAh zapewnia ponad 7 godzin ciągłego odsłuchu i to pomimo zastosowania wzmacniacza słuchawkowego w klasycznej i niezwykle prądożernej klasie A. Kombinacja wzmacniacza w klasie A, dużego akumulatora i wysokiej klasy podzespołów pozwala AR-M200 wysterować praktycznie dowolne przenośne słuchawki nauszne oraz wszystkie dokanałowe.

Acoustic Research AR-M200 -  maksimum dźwięku, minimum kosztów

Funkcjonalność urządzenia została wzbogacona o moduł Bluetooth z dwustronną komunikacją, co jest rozwiązaniem absolutnie unikalnym. Dzięki temu AR-M200 może odbierać sygnał audio z innych nadajników np komputera lub smartfona, a następnie wzmacniać go do podłączonych słuchawek. AR-M200 może także pełnić klasyczną funkcję nadajnika sygnału audio dla słuchawek wyposażonych w odbiornik Bluetooth.

Całość zamknięto w funkcjonalnej obudowie z 2.4-calowym wyświetlaczem o minimalnym poborze prądu. Jedyną funkcją obudowy jest ochranianie wewnętrznych podzespołów, dzięki temu nie kusi amatorów cudzej własności, nie traci na urodzie po upadku z wysokości oraz jest tania w wykonaniu, co pozwala na zastosowanie najwyższej jakości komponentów audio w jej wnętrzu. Producent przewidział możliwość dokupienia etui ochronnego w cenie 199zł.

Acoustic Research AR-M200 -  maksimum dźwięku, minimum kosztówDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony