Pro-Ject Debut III S Audiophile
 

Nowy gramofon Debut od Pro-Ject to tak naprawdę – jak mogłaby już sugerować nazwa – kilka debiutów w postaci jednego urządzenia. Wykorzystanie ramienia w kształcie litery S, zupełnie nowa wkładka gramofonowa i nowe, odświeżone logo producenta. Debut III S Audiophile to przełomowy model w ofercie marki.

Chociaż ogólna estetyka i wzornictwo nie odbiega od pozostałych przedstawicieli serii Debut, model oznaczony symbolem III S jest wyjątkowy. A to za sprawą umieszczenia na plincie oraz pokrywie nowego logotypu, który powstał wraz z otwarciem nowej siedziby głównej w Mistelbach (Austria) oraz rozszerzeniem fabryki o Czechy.

Gramofony i akcesoria

Nowy Debut posiada wszystkie ulubione atrybuty serii, której początki sięgają późnych lat 90.: napęd paskowy oraz dwunastocalowy talerz. Jako pierwszy z tej linii wyposażony został w 8,6 calowe ramię w kształcie litery S, podobne do tego, które wykorzystane jest w modelach takich jak RPM1 Carbon czy 2Xperience SB. Nowością są również aluminiowe stopki zapewniające zmniejszenie wibracji i niepożądanych drgań.

Pro-Ject Debut III S Audiophile

Wkładka MM, będąca częścią wyposażenia Debut III S Audiophile to nowość od Ortofona o wdzięcznej nazwie Pick-IT 25 A, której budowa bazuje na znanej serii OM.

Gramofon ma być dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych o wykończeniu na wysoki połysk: z czarną lub białą plintą.

Pro-Ject Debut III S Audiophile

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - GramofonDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony