Oppo UDP-203

PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

Sennheiser zapowiada nową serię słuchawek nausznych 300 PRO, która ma liczyć aż pięć różnych modeli: HD 300 PRO czyli wysokiej klasy monitory odsłuchowe, HD 300 PROtect z funkcją ActiveGard, HMD 300 PRO z zaawansowanym mikrofonem i dynamiczną kompensacją szumów, HMD 300-XQ-2 z odmontowywanym kablem z 3-pinowym XLR oraz jack 6,35mm oraz HMD 301 PRO.

Nowa seria dedykowana jest przez producenta użytkownikom profesjonalnym i ma na calu wykorzystanie w monitoringu, zakulisowej komunikacji scenicznej czy przez operatorów kamer. Właśnie dlatego Sennheiser (w osobie product managera Nicole Fresena) podkreśla, że skupił uwagę nie tylko na najwyższej jakości dźwięku, ale też na niezwykłej wygodzie, która zapewni komfort pracy ze słuchawkami przez długie godziny.

Nowa seria Sennheiser 300 Pro: HD 300 PRO, GD 300 PROtect, HMD 300 PRO, HMD 300-XQ-2 praz HMD 301 PRO

Podczas projektowania nowej serii 300 PRO, inżynierowie i designerzy czerpali z kultowego modelu HD 250 Linear, który chociaż ma już swoje lata wciąż jest zachwalany w profesjonalnych kręgach. Sennheiser obiecuje, że pomimo zmian w kształcie nausznic, udało się zreprodukować dźwięk niemal identyczny, o podobnej precyzji i liniowości, jaką oferował oryginalny model.

słuchawki nauszne

Część modeli nowej serii wyposażona jest w ActiveGard. To autorska technologia producenta, która ma za zadanie ochronić słuch użytkownika przed nagłymi zmianami głośności.

Modele nowej serii mają być dostępne w sprzedaży w sierpniu tego roku.

Nowa seria Sennheiser 300 Pro: HD 300 PRO, GD 300 PROtect, HMD 300 PRO, HMD 300-XQ-2 praz HMD 301 PRO

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - SłuchawkiDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony