Marantz NR1609
 

Marantz wprowadza do sprzedaży dwa nowe, „wyszczuplone” - na szczęście tylko w wysokości obudowy – modele amplitunerów kina domowego: NR1609 oraz NR1509. Zastąpią one urządzenia z symbolem NR1608 oraz NR1607.

Nowe, niższe obudowy Marantza przywołują na myśl budżetowe odtwarzacze CD lub amplitunery stereo producenta. Nie należy się jednak obawiać obniżenia wysokich standardów serii NR – producent zdecydował się na połączenie kompaktowości urządzeń z wciąż szeroką funkcjonalnością.

Wyższy model - NR1609 – to 7.2 kanałowy amplituner kina domowego z obsługą Dolby Atmos i DTS:X. Oznacza to, że poradzi sobie również z konfiguracją 5.2.2 z dwoma kanałami Height. Ci, dla których to za mało, na pewno będą chcieli eksperymentować z technologia DTS Virtual:X, która ma imitować efekt surround 7.1.4 z konfiguracji 5.1 czy 7.1.

Jak wygląda tylny panel urządzenia? Znajdziemy tam wejście koaksjalne i optyczne, wejście 2xRCA phono i trzy pary klasycznych wejść liniowych 2xRCA, dwie pary wyjść 2xRCA, dwa wyjścia subwooferowe, komplet złącz komponentowych (dwa wejścia i jedno wyjście) oraz kompozytowych (dwa wejścia i jedno wyjście), a także złącze Ethernet i 7 wejść z jednym wyjściem HDMI. Dodatkowo, na frocie urządzenia producent umieścił wyjście słuchawkowe 6.3mm jack, złącze mikrofonowe, gniazdo USB oraz HDMI.

Amplitunery kina domowego

Nowy amplituner o mocy 50W na kanał ma obsługiwać pliki FLAC, WAV i DSD128 do 24bit/192kHz. Muzyka może być strumieniowana zarówno przez Bluetooth jak i AirPlay.

Marantz NR1609

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Kino domoweDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony