Sennheiser CX Sport
 

Dawno już nie pisaliśmy o słuchawkach Sennheisera, a w tym czasie producent przygotował nowy, bezprzewodowy model dokanałowy oznaczony symbolem CX Sport. Jak tym razem spisze się niemiecki producent?

Nowe, limonkowo-czarne słuchawki pomyślane zostały jako atrybut osób aktywnych fizycznie, dlatego Sennheiser wyposażył je we wszystkie funkcje, jakie powinien spełniać tego typu sprzęt. Nie dziwi więc niska waga, odporność na pot i zachlapania, wygodny „spinacz” podtrzymujący kabel przeprowadzony za szyją, a także pilot z mikrofonem i trzema przyciskami umożliwiającymi kontrolę nad odtwarzaną muzyką.

Sennheiser CX Sport

Słuchawki posiadają system mocowania oparty o wystające ząbki, które mają podtrzymywać pchełki w uszach i zapewniać pewność nawet podczas wymagających ruchów.

Zastosowany w CX Sport moduł Bluetooth to 4.2 z obsługą apt-X oraz apt-X Low Latency, co zapewnia najwyższą jakość dźwięku bezprzewodowego.

słuchawki sportowe sklep rms.pl

Bateria wykorzystana w nowym modelu Senheisera ma umożliwić do sześciu godzin odsłuchu. Po rozładowaniu, ponowne zapełnienie akumulatora zajmuje około 1,5 godziny. Co więcej, 10-minutowe, szybkie doładowanie może zapewnić nawet jedną dodatkową godzinę pracy.

Sennheiser CX Sport

W kwestii parametrów technicznych, słuchawki mją chwalić się pasmem przenoszenia od 17 do 21.000Hz, THD <0.5% oraz skutecznością na poziomie 112dB.

W zestawie ze słuchawkami znajdziemy kabel USB do ładowania, gumki dokanałowe w rozmiarach XS, S, M i L, „ząbki” w rozmiarach S, M, L, klips oraz neoprenowe etui przenośne.

Sennheiser CX Sport

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki do bieganiaDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony