Marantz SR6013
 

Sierpień rozpoczyna się wprowadzeniem do sprzedaży nowych amplitunerów kina domowego marki Marantz: SR6013 oraz SR5013. Nikogo nie dziwi widniejąca w specyfikacji kompatybilność z formatami dźwięku przestrzennego, rozbudowany moduł strumieniowania czy zgodność z systemami multiroom audio.

SR6013 to model 9.2-kanałowy o mocy ciągłej 110W na kanał, który można rozszerzyć do konfiguracji 5.1.2 lub 5.1.4 z DTS:X lub 7.1.2 / 7.1.4. z Dolby Atmos. Urządzenie wyposażone jest w systemy automatycznej kalibracji dźwięki: Audyssey MultEQ oraz Audyssey Dynamic Volume, LFC, Sub EQ HT oraz Dynamic EQ. Co więcej, amplituner jest kompatybilny z aplikacją Audyssey, która ułatwia użytkownikowi dostosowanie urządzenia do warunków akustycznych dzięki przyjaznemu interfejsowi.

Marantz SR6013

Nowość od Marantza wyposażona jest w moduł systemu HEOS. Oznacza to, że przy jego pomocy możemy zbudować lub rozszerzyć już istniejącą wielopokojową sieć audio. To funkcjonalność podobna do DTS Play-Fi, z tą jednak różnicą, że ogranicza wykorzystywane urządzenia tylko do propozycji jednego producenta. Play-Fi pozostawia dowolność wykorzystywanych komponentów, wspierając producentów takich jak Onkyo, Pioneer, Klipsch, Arcam, Paradigm, Sonus Faber czy Polk Audio.

odtwarzacze sklep rms.pl

Amplituner umożliwia użytkownikom korzystanie z dobrodziejstw platform streamingowych takich jak Spotify, Tidal, Deezer i radio internetowe. Urządzenie wspiera także Bluetooth i AirPlay2 do bezpośredniego streamingu z urządzeń mobilnych, komputerów czy innych odtwarzaczy.

Marantz SR6013

Tylny panel prezentuje 6 wejść i 3 wyjścia HDMI, parę wejść koaksjalnych oraz optycznych, złącze Ethernet, 5 wejść 2xRCA i dodatkowo wejście phono, wejście i wyjście subwooferowe oraz złącza komponentowe i kompozytowe.

W kwestii wzornictwa nie ma zaskoczeń. Marantz jak zwykle oferuje dwie wersje kolorystyczne z charakterystycznym, okrągłym ekranem na froncie, pokrętłami oraz ukrytymi pod klapką dodatkowymi przyciskami.

Marantz SR6013

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Kino domoweDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony