Onkyo A-9130
 

Onkyo buduje nowe model wzmacniaczy zintegrowanych w oparciu o chwalony i lubiany A-9010. Tym razem producent przedstawia A-9110 oraz A-9130.

Niższy z nowo wprowadzanych modeli to w pełni analogowy wzmacniacz zintegrowany. Dopiero model A-9130 wprowadza możliwość podłączania komponentów cyfrowych za sprawą wejść optycznego oraz koaksjalnego umieszczonych na tylnym panelu obudowy. Ten również wyposażony został w przetwornik cyfrowo analogowy DAC Wolfson WM8718 wspierający pliki o rozdzielczości do 24bit/192kHz.

Warto podkreślić, że cyfrowy tor audio w A-9130 jest wyłączany w przypadku wykrycia przesyłu sygnału analogowego. Ma to zredukować potencjalne interferencje między ścieżkami, zapewniając czyste, niezakłócone brzmienie.

Onkyo A-9130

Model A-9130 bogatszy jest również o wejście pre-amp umożliwiające podłączenie zewnętrznego przedwzmacniacza.

Oba wzmacniacze łączy obecność technologii Phase Matching Bass Boost oraz Optimum Gain Volume Circuitry. Pierwsza z nich ma na celu wyrównywanie fazy średnich oraz niskich częstotliwości dla osiągnięcia głębszego basu i czystszych wokali. Druga zajmuje się przeciwdziałaniem występowania interferencji zakłócających brzmienie wzmacniacza.

Wzmacniacze zintegrowane sklep rms.pl

Oba urządzenia opakowane są w 1.6mm obudowę z metalu o odpowiednim poziomie sztywności, pozwalającym uniknąć rezonansów i wibracji. Z przodu zamontowany został niewielki ekran informujący o wyborze źródła. Jak zwykle w przypadku Onkyo, wzmacniacze będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz srebrnej.

Onkyo A-9130Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony