RHA CL2 Planar
 

RHA przedstawia nowe słuchawki z serii CL - tym razem wyposażone w przetwornik planarny, w zestawie z adapterem Bluetooth, a także dwoma klasycznymi przewodami: klasycznym 3.5mm oraz zbalansowanym 2.5mm.

Kolejne w ofercie dokanałówki od RHA będą wykorzystywać 10mm przetwornik planarny, po raz pierwszy wykorzystany zarówno w przewodowych, jak i bezprzewodowych słuchawkach producenta. CL2 wykorzystują najmniejsze wykorzystywane komercyjnie przetworniki tego typu, posiadające membranę o grubości jedynie 16 mikrometrów.

RHA CL2 Planar

RHA jak zwykle nie szczędzi akcesoriów, czyniąc z CL2 niezwykle uniwersalny zestaw. Wyposażenie umożliwia użytkowanie dokanałówek zarówno w klasyczny, przewodowy sposób (przy wykorzystaniu kabla z wtykiem 3.5mm bądź zbalansowanego przewodu 2.5mm), jak również za pośrednictwem zestawu bezprzewodowego, za sprawą kabla neckband z odbiornikiem Bluetooth z aptX.

Dodatkowo w pudelku znajdziemy składane etui z gumkami, które pozwala uporządkować słuchawki i kable, bardziej kompaktowe etui zapisane na zamek, metalową płytkę do organizacji aż 9 par wymiennych gumek dokanałowych (w tym pianki Comply Tsx400), adapter samolotowy oraz klips do ubrań.

słuchawki sklep rms.pl

Specyfikacja techniczna CL2 nie jest bogata, ale można wyczytać z niej, że słuchawki grają ze skutecznością 89dB, impedancją 15 Ohm i mieszczą się w paśmie przenoszenia od 16 do 45.000Hz.

RHA CL2 Planar

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - SłuchawkiDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony