Sennheiser IE 40 PRO

PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

IE 40 PRO to jeden z przedstawicieli nowej, profesjonalnej serii słuchawek od Sennheisera. Oprócz czterdziestek producent przedstawia również IE 400 PRO oraz IE 500 PRO. Linia ma być przeznaczona dla muzyków i DJ, którzy wykorzystują monitory słuchawkowe do zadań specjalnych.

Sennheiser IE 40 PRO

Sennheiser zapowiada IE 40 PRO jako słuchawki o ocieplonym, precyzyjnym i mocnym brzmieniu. W ich konstrukcji wykorzystano 10mm przetworniki dynamiczne, które zostały okraszone modyfikacjami ze strony producenta: Sennheiser chwali się między innymi wykorzystaniem membrany, która ma od odpowiednio rezonować nawet na wysokich poziomach głośności.

słuchawki sklep rms.pl

Słuchawki mocowane są w uchu przy pomocy usztywnianego pałąka, który powinien być przeprowadzony za nausznicą, co umożliwi asekurację i bezpieczne utrzymanie pchełek w miejscu.

Sennheiser IE 40 PRO

W kwestii parametrów technicznych, nowość od Sennheisera oferuje pasmo przenoszenia w zakresie od 20 do 18.000Hz, impedancję 20 Ohm, zniekształcenia harmoniczne <0,1% i skuteczność 115dB.

W zestawie z IE 40 PRO otrzymujemy 3 pary gumek dokanałowych w rozmiarach S, M oraz L, jedną parę wkładek piankowych w rozmiarze M, etui oraz narzędzie do czyszczenia.

Sennheiser IE 40 PRO

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - SłuchawkiDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony