Focal Kanta
 

Focal uzupełnia linię Kanta: do tej pory znaliśmy model podłogowy z tej serii, teraz producent przedstawia kolejne komponenty systemu kina domowego: wyższą wersję kolumn podłogowych, kolumny podstawkowe oraz kolumnę centralną.

Kanta to seria, która łączy berylowe tweetery ze stożkiem Flax. Po roku Kanta No.2 doczekała się towarzystwa w nowej linii Focala. Rodzina wzbogaciła się o model No.3 czyli kolejne podłogówki, No.1 będącymi kolumnami podstawkowymi, a także Center – oczywiście jako kolumnę centralną.

Focal Kanta

Tak jak seria Sopra czy Utopia, również Kanta wyposażona jest w Focus Time, czyli opracowane przez Focala ułożenie przetworników wobec siebie, mające zagwarantować idealną zgodność informacji na pełnym paśmie częstotliwości. Nowa, a raczej uzupełniona linia, wykorzystuje tweetery berylowe z odwróconą kopułką w połączeniu z przetwornikami średnio- oraz niskotonowymi Flax. Są one zbudowane z włókiem lnianych pokrytych włóknem szklanym, co pozwala zachować wysoką sztywność przy niskiej masie i odpowiednim współczynniku tłumienia.

kolumny sklep rms.pl

Focal Kanta

Dla kogo Kanta? Mały, podstawkowy model No.2 dedykowany jest właścielom pomieszczeń do 25m2. Największe kolumny podłogowe to według Focala idealny wybór dla posiadaczy pokoi odsłuchowych około 75m2. Kanta No.2 ma sprawdzić się dla wszystkich pozostałych użytkowników.

Cena i specyfikacja kolumn Focal Kanta w sklep.RMS.pl >>

Focal Kanta

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Kolumny głośnikoweDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony