Goldring marką miesiąca w sklep.RMS.pl
 

Sklep.RMS.pl, oficjalny diler marki Goldring ogłasza październik miesiącem analogowych brzmień. W ramach promocji wszystkie wkładki i igły Goldring objęte są darmową dostawą.

Zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy gramofonów widzą, że to igła gramofonowa ma decydujące znaczenie przy formowaniu finalnego brzmienia czarnej płyty. Wysoka jakość wkładki  i odpowiedni szlif igły mogą zmienić o 180 stopni wrażenia odsłuchowe i wznieść zestaw audio na jeszcze wyższy poziom.

Wszystkich, którzy lubią eksperymentować z brzmieniem, kompletują nowy zestaw, a może odrestaurowują gramofon, który wiele płyt już widział, zapraszamy do wzięcia udziału w promocji i zaopatrzenie się w igły i wkładki Goldring bez opłat za przesyłkę.

Promocja obowiązuje do końca października przy zamówieniu wkładek lub igieł Goldring. Darmowa wysyłka tylko na terenie Polski. Promocja będzie realizowana za pomocą kuriera Poczty Polskiej z terminem realizacji do 72h. Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia przedpłacone przelewem.

Nie wiesz co wybrać? Sprawdź nasze rekomendacje:

 

Goldring E1, E2 i E3

Goldring marką miesiąca w sklep.RMS.pl
E1, E2 i E3 to budżetowy wybór dla wszystkich początkujących w kwestiach analogowych brzmień. Te modele będą idealnym rozwiązaniem również dla tych, którzy posiadają już pierwszy gramofon i rozważają wymianę fabrycznej wkładki na lepszą. Wszystkie wkładki z serii E (zarówno E1, E2 jak i E3) posiadają uniwersalną konstrukcją i wagę dostosowaną tak, by dobrze dopasowywać się do ramion gramofonów o średniej i dużej masie, do tego są proste w montażu i obsłudze.

 

Goldring 1042

Goldring marką miesiąca w sklep.RMS.pl
1042 to legendarny model w ofercie marki Goldring, który oparty jest o szlif Gyger S dostępny zazwyczaj w dużo droższych, hi-endowych wkładkach. To idealny model dla wymagających słuchaczy, którzy wciąż eksperymentują z brzmieniem i są zafascynowani analogowymi komponentami. 1042 wchodzi w skład linii 1000, w której znajdują się również inne wysoko oceniane modele, różniące się między sobą szlifem igły.

 

Goldring Legacy

Goldring marką miesiąca w sklep.RMS.pl

Legacy to szczytowe osiągnięcie technologii wkładek gramofonowych. Ultra sztywna i lekka obudowa gasi wszelkie zbędne rezonanse wynikające z pracy ramienia. Szlif typu Vital ze skrajnie lekką diamentową igłą zapewnia najwyższą czułość przy minimalnych zniekształceniach. Aby ręcznie nawijana cewka z miedzi najwyższej klasy przetworzyła nawet najmniejsze drgania igły Goldring zdecydował się na specjalny stop twardych metali, który gwarantuje transfer każdego detalu wytłoczonego w płycie winylowej.

Sprawdź wszystkie wkładki gramofonowe Goldring w sklep.RMS.pl

Sprawdź wszystkie igły gramofonowe Goldring w sklep.RMS.pl

Szczegółowe warunki promocji:

  1. Promocja obowiązuje od 1.10.2018 do 31.10.2018.
  2. Promocja obejmuje tylko wkładki i igły Goldring.
  3. Promocja obowiązuje wyłącznie na terenie Polski, tym samym z promocji wykluczone są wysyłki zagraniczne.
  4. Promocja będzie realizowana za pomocą kuriera Poczty Polskiej z terminem realizacji do 72h.
  5. Promocja obejmuje wyłącznie zamówienia przedpłacone przelewem.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony