Słuchawki Surface
 

Microsoft ma nowy pomysł na rozszerzenie linii produktowej Surface oraz jednoczesną implementację swojego, nieco zapomnianego asystenta, Cortana.

W kwestii inteligentnych asystentów Microsoft zostaje coraz bardziej w tyle. Podczas gdy Asystent Google oraz Alexa szturmem zdobywają rynek dzięki implementacji w kolejno wchodzących na rynek urządzeń, prawie wszyscy zdążyli już zapomnieć o Cortanie.

Ta wspięła się na swoje szczyty popularności w czasach, gdy na rynku Microsoft walczył ze swoim mobilnym systemem operacyjnym Windows Phone.

Teraz pora na rundę drugą. MS najwyraźniej nie potrafił porozumieć się z żadnym producentem słuchawek, dlatego stwierdził, że sam wyprodukuje nauszniki z wbudowanym asystentem Cortana.

Koncepcja technologiczna i designerska jest prosta - uderzyć prosto w Bose. Jak na razie Microsoft nie zdradza żadnych parametrów słuchawek poza użytkowymi - 15h czas życia baterii i 50 godzinny czas czuwania to parametry mocno przeciętne, które nie zrobią na nikim wrażenia. Podobnie jak 2-godzinny czas ładowania.

Cena słuchawek oscyluje w granicach 350 dolarów, a więc w najpopularniejszym segmencie premium słuchawek Bluetooth w USA.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki do telefonu

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony