MEE Audio EarBoost EB1
 

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel MEE Audio w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży dokanałowych słuchawek Bluetooth EarBoost EB1, które współpracują z aplikacją Ear Boost, umożliwiającą strojenie brzmienia w czasie rzeczywistym.

EarBoost EB1 zapewniają czysty i wolny od zniekształceń dźwięk wzbogacony o dynamiczny, sprężysty bas. Wykorzystanie kodeka Qualcomm® aptX™ Low Latency zapewnia o brak opóźnień w transmisji audio, dzięki czemu ścieżka dźwiękowa jest idealnie zgrana z obrazem w trakcie oglądania filmów czy programów telewizyjnych. Słuchawki zaskakują dużą dozą dynamiki, głębią i szerokością sceny, z wyraźnie zaznaczonymi detalami dobrze osadzonymi w przestrzeni dźwiękowej.

MEE Audio EarBoost EB1

Słuchawki EarBoost EB1 współpracują z aplikacją dostępną na urządzenia Android oraz iOS, by dostosować brzmienie do krzywej słuchu użytkownika, zwiększając czystość przekazu i detaliczność, a przy tym znacząco podnosząc komfort i wrażenia z odsłuchu.

Jak działa aplikacja EarBoost w połączeniu ze słuchawkami MEE Audio?

  1. Przetestuj słuch dzięki wbudowanemu narzędziu, aby stworzyć spersonalizowany profil audio dostosowany do indywidualnej krzywej słuchu
  2. Dostosuj swój profil za pomocą narzędzi ręcznej regulacji
  3. Zapisz indywidualne ustawienia słuchu i dopasowania brzmienia, by korzystać z nich podczas odtwarzania muzyki przez słuchawki z technologią EarBoost

Słuchawki w sklep.RMS.pl

Wbudowane magnesy pozwalają utrzymać w miejscu słuchawki, kiedy nie są używane. Zapobiega to plątaniu się słuchawek i przewodu, zmniejszając ryzyko jego zniszczenia.

W zestawie znajdują się wymienne gumki dokanałowe w trzech różnych rozmiarach, które zapewniają dobre utrzymanie słuchawek w uchu i wysoki komfort całodziennego użytkowania.

MEE Audio EarBoost EB1

Wbudowany trójprzyciskowy pilot z mikrofonem umożliwiają wykonywanie połączeń telefonicznych i prostą obsługę urządzenia bez potrzeby wyjmowania z kieszeni urządzenia sterującego.

Bateria EarBoost EB1 umożliwia do 6 godzin odsłuchu i do 7 godzin rozmów, podczas gdy czas jej pełnego naładowania oscyluje w granicach 2 godzin. Słuchawki mogą pozostać w trybie standby nawet do 180h.

Zawartość opakowania:

  • słuchawki EarBoost EB1
  • przenośne etui ochronne
  • kabel do ładowania Micro-USB
  • gumki dokanałowe w trzech różnych rozmiarach
  • dokanałowe haczyki mocujące
  • instrukcja

MEE Audio EarBoost EB1

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki do telefonuDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony