Pioneer UDP-LX800
 

Pioneer przedstawia nowy produkt w ofercie: odtwarzacz płyt Blu-ray, który ma cieszyć oczy obrazem w rozdzielczości do 4K UltraHD, będący starszym bratem przedstawianego już przez nas modelu UDP-LX500.

Jakie zmiany wobec niższego modelu? Przede wszystkim jeszcze bardziej dopracowana konstrukcja, mająca zwiększać integralność i spójność sygnału przy jednoczesnym minimalizowaniu wibracji. Jej budowa oparta jest o stalowe płyty grubości 4,6mm, które łączą się w zamkniętą, stabilną obudowę o słusznej wadze prawie 14kg (13,8kg).

Przestrzeń wewnątrz obudowy ma być podzielona na trzy bloki, oddzielające część zasilającą, analogową a także procesor i pozostałą elektronikę na poczet zmniejszenia zakłóceń elektromagnetycznych, jakie mogą między nimi wystąpić.

Pioneer UDP-LX800

Tak samo jak „pięćsetka”, również wersja LX800 wyposażona została w dwa wyjścia HDMI, obsługę HDR, Dolby Vision oraz zgodność z PQLS – autorską technologią Pioneera, dzięki której kompatybilne urządzenia producenta mogą łączyć się w celu zapewniania najwyższej integracji przetwarzanego sygnału.

Dodatkowo, UDP-LX800 może być wykorzystany jako transport. Wówczas urządzenie odcina zasilanie części analogowej, pozostawiając w obiegu jedynie sekcję cyfrową. Odwrotny zabieg wykonuje się podczas wyboru trybu Direct.

Pioneer UDP-LX800

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Kino domoweDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony