Grado GW100

PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

Ciężko w to uwierzyć, ale GW100 to pierwsza para słuchawek Bluetooth w historii firmy, która komponenty audio tworzy już od 1953 roku. Marka ma na to jednak dobre wytłumaczenie – z bezprzewodowego standardu transmisji sygnału chcieli skorzystać dopiero, kiedy osiągnie zadowalający ich poziom. Widać czas najwyższy właśnie nastał.

Grado GW100

Słuchawki posiadają design, który nawet laikom w świecie audio przywodzi na myśl „standardowe” modele marki. Podobieństwo nie kończy się jedynie na designie: również zastosowane w GW100 przetworniki wykorzystują konstrukcję znana z przewodowych słuchawek Grado.

Producentowi nie brakuje powodów do dumy: oprócz tak późnego, a przy tym szumnego wkroczenia na rynek słuchawek Bluetooth, ogłasza się pierwszym, który zastosował przy tym rodzaju transmisji konstrukcję otwartą. Oby jednak nowy model był bardziej przyjazny użytkownikom, którzy chcą z nich korzystać nie tylko w domowym zaciszu, Grado obiecuje, że konstrukcja obudowy ma zmniejszyć poziom wydobywania się dźwięku poza nausznice nawet o 60%.

Grado GW100

Producent w swoim pierwszym bezprzewodowym modelu zdecydował się wykorzystać Bluetooth w wersji 4.2 z kodekiem aptX. Bateria ma umożliwić do 15 godzin odsłuchu na jednym ładowaniu przy zachowaniu głośności na połowie dostępnego poziomu.

Grado GW100

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - SłuchawkiDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony