Ultrasone Edition 11
 

Ultrasone przedstawia limitowaną serię słuchawek Edition 11 z otwartą konstrukcją skrywającą 40mm przetwornik wykorzystujący znaną już z poprzednich modeli producenta technologię S-Logic Plus.

Limitowana nowość w ofercie Ultrasone wyróżnia się obszernymi, a dzięki temu być może niezwykle wygodnymi nausznicami, podszytymi miękkimi poduszkami pokrytymi welurem. Membrana przerwornika, który jest w nich ukryty ma średnicę 40mm i wykonana jest z włókien biocelulocy TruTex. Całość napędzana jest silnym magnesem neodymowo – żelazowo – borowym.

Ultrasone Edition 11

Opatentowana przez Ultrasone technologia S-Logic Plus ma zapewniać, że do uzyskania wysokich głośności słuchawki mają potrzebować mniejszego niż zazwyczaj ciśnienia. Zastosowanie takiego rozwiązania ma mieć wpływ na lepszą profilaktykę słuchu i mniejsze przeciążenie tego narządu nawet po długich sesjach odsłuchowych. Dodatkową zaletą jest tu także konstrukcja otwarta, która umożliwia lepszą wentylację.

Impedancja słuchawek została zmierzona na 32 Ohm, podczas gdy ich skuteczność miarowana jest na 94dB. Według danych producenta pasmo przenoszenia mieści się w granicach od 6 do 42.000Hz.

Słuchawki w sklep.RMS.pl

Do zestawu razem z Edition 11 dołączone jest czarne, przenośne etui, stojak Motega, ściereczka do czyszczenia z mikrofibry, wysokiej jakości 3m kabel z pozłacanym wtykiem 3,5mm stereo oraz nakręcana przejściówka z małego na duży jack – również pozłacana.

Każda para jedenastek ma być ręcznie wykonywana w fabryce w Niemczech, w ilości 1,111 sztuk.

Ultrasone Edition 11

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - SłuchawkiDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony