Huawei również z inteligentnym głośnikiem
 

Ci, którzy maja chrapkę na Applowego HomePoda, ale wciąż nie zdecydowali się na zakup ze względu na cenę, powinni przyjrzeć się nowemu produktowi Huawei: w kwestii designu zapowiadane urządzenie powinno być jego godnym zastępcą.

Co ciekawe, podobno w nowym głośniku Huawei swoje palce maczało Dynaudio. Urządzenie ma być wyposażone w 2.25-calowe przetworniki oraz dwie membrany pasywne przy głośnikach niskotonowych.

„Inteligentna” część głośnika ma korzystać z algorytmu Histen stworzonego przez producenta, który ma odpowiadać za odpowiednią equalizację dźwięku, znaną już ze smartfonów Huawei.

https://sklep.rms.pl/stereo-hi-fi

Co ciekawe, producent nie wykorzystuje najbardziej popularnych asystentów jak Amazon Alexa czy Google Assistant, skupia się za to na własnym produkcie: Xiaoyi (nie mylić z Xiaomi!).

Póki co, Huawei nie zdradza więcej informacji o głośniku, ani nawet o konkretnej dacie jego premiery. Jedno jest pewne – kolejne marki decydują się na wprowadzanie tego nowego i jeszcze mało popularnego w Polsce produktu, dlatego możemy spodziewać się wielu ciekawych i być może niecodziennych rozwiązań, będących pochodną rozwoju wykorzystywanych w nich technologii.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Głośniki przenośne

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony